top of page

Sat, 13 Apr

|

Eindhoven

Nevşah Fidan Karamehmet ile Nefes Çalışması ve Bilinç Dönüşümü

Nefes alma şeklinizi değiştirerek, size zaran veren düşünce kalıplarından ve duygusal yüklerinizden sonsuza dek arınabilirsiniz. Strese veda edin, negatif düşünceleri geride bırakın ve bütüncül iyilik halinizi artırın.

Registration is closed
See other events
Nevşah Fidan Karamehmet ile Nefes Çalışması ve Bilinç Dönüşümü
Nevşah Fidan Karamehmet ile Nefes Çalışması ve Bilinç Dönüşümü

Time & Location

13 Apr 2024, 14:00 – 17:00

Eindhoven, Victoriahof 44, 5611 BP Eindhoven, Netherlands

About the event

Hayatınızı nefesinizin gücüyle dönüştürün!

Nevşah Fidan Karamehmet ile Nefes Çalışması ve Bilinç Dönüşüm gününe davetlisiniz.

Nefes alma şeklinizi değiştirerek, size zaran veren düşünce kalıplarından ve duygusal yüklerinizden sonsuza dek arınabilirsiniz. Strese veda edin, negatif düşünceleri geride bırakın ve bütüncül iyilik halinizi artırın. Nefesinizin mucizevi gücünü keşfetmek ve bilinç dönüşümünüzü başlatmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Nevşah Fidan Karamehmet hakkında

Nevşah Fidan Karamehmet öğretmen, çok satan yazar ve başarılı bir girişimcidir.

Nevşah, Nefes Bilimleri alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında işlevsiz nefes alma ve düşünme alışkanlıkları konusunda otorite olarak tanınmaktadır. Görevleri arasında Davranışsal Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Başkan Yardımcılığı, Nefes Koçluğu Federasyonu'nun kurucu başkanlığı ve aynı zamanda Nefes Bilimleri Fakültesi üyeliği vardır.

HSBC, ING Bank, Pfizer ve Vodafone gibi kurumsal müşterilerin yanı sıra tanınmış ünlüler ve profesyonel sporcularla çalışması sayesinde onu tüm dünyaya tanıdı. BBC (İNGİLTERE), CNBC (ABD), CNN (ABD) ve FOX TV (ABD) gibi birçok radyo ve TV kanalında röportaj yaptı ve TİME Dergisi, Forbes, Huffington Post ve Hello Magazin gibi yayınlarda da yer aldı.

Nevşah'ın misyonu, atölye çalışmaları, seminerler, çevrimiçi kurslar ve kişisel koçluk yoluyla insanların yaşamlarını ustaca sürdürebilmeleri için basit ürünler ve kurslar oluşturmaktır.

Vizyonu, Londra'da “Kendi Kendine Ustalık” için bir İleri Bilimler Enstitüsü kurmak, binlerce öğretmenin okuldan mezun olmasına yardımcı olmak ve milyonlarca insanın hayatını ustaca yaşamalarını sağlayarak dönüştürmektir.

Bugüne kadar Nevşah, 40.000'den fazla insanın daha iyi yaşamasına yardımcı oldu.

Nevşah'ın yardımıyla bir sonraki seviye insan olmaya hazır mısın?

Tickets

  • Ticket

    €110.00
    +€2.75 service fee
    Sale ended

Total

€0.00

Share this event

bottom of page